headerimg

باتری یو پی اس مکلسان :

همان طور که میدانید یو پی اس یا همان (منبع تغذیه بدون وقفه) وسیله ای است که به کامپیوتر و یا وسایل برقی دیگر اجازه می دهد تا در زمان از دست رفتن منبع اولیه، حداقل برای مدت کوتاهی کار کند. همچنین UPS ها از دستگاه ها در برابر برق محافظت می کنند.

یو پی اس حاوی باتری است و هنگامی که با از دست دادن منبع انرژی قدرتش از دست می رود، وارد عمل می شود. وقتی UPS از اتلاف برق خبر می دهد، کاربران باید سریعا قبل از اتمام منبع ثانویه (باتری)، داده های مورد نظر خود را ذخیره کرده و از آن خارج شوند. زمانی که برق کامل قطع شد هر داده موجود در حافظه با دسترسی به رایانه شما (RAM) پاک می شود. هنگامی که پراکندگی برق اتفاق می افتد، UPS شروع به کار میکند تا به کامپیوتر آسیب نرساند.

بنابراین با انتخاب یک محصول از باتری های یو پی اس مکلسان قادر خواهید بود قیمت باتری های یو پی اس را از تأمین کنندگان، توزیع کنندگان، نمایندگی های فروش، عمده فروشان و نمایندگی هایی که باتری های یو پی اس جدید، استفاده شده و یا مرمت شده در انبار دارند، دریافت کنید.

عمر باتری UPS :

چند عامل وجود دارد که بر طول عمر باتری تأثیر می گذارد و بیشتر تولید کنندگان می گویند که استفاده از آنها بین 3-5 سال دوام خواهد داشت. در اینجا چند نکته در مورد عمر باتری یو پی اس مکلسان در نظر گرفته شده است. اکثر باتری های مورد استفاده در برنامه های یو پی اس به یک طرح آماده به کار 5 ساله گفته می شود. این بدان معنی است که پس از 5 سال در شرایط شارژ شناور ایده آل و شرایط دما، باتری ها هنوز 80٪ از ظرفیت اصلی خود را خواهند داشت. بعد از این، ظرفیت باتری خیلی سریع خاموش می شود.

یو پی اس مکلسان
بالای صفحه