headerimg

یو پی اس :

یو پی اس به دستگاهی گفته میشود که برق بدون وقفه را در اثر قطع دائمی از طرف برق شهری برای دستگاه هایی از قبیل دستگاه های آزمایشگاهی، سیستم های کامپیوتری در پتروشیمی، مناطق امنیتی، دستگاه های بیمارستانی و سیستم های اضطراری واقع در پالایشگاه ها را تامین می کند.

یو پی اس وسیله ای است که هنگام قطع برق یا افت ولتاژ از آن استفاده می کنند. باتری یو پی اس، داخل یو پی اس قرار گرفته است. سیستم های UPS می توانند برای چند دقیقه قدرت را تأمین کنند. به اندازه کافی برای خاموش کردن رایانه به صورت منظم، سیستم های بزرگتر دارای باتری کافی برای چند ساعت هستند. در دیتاسنترهای مهم ماموریت، سیستم های UPS فقط برای چند دقیقه مورد استفاده قرار می گیرند تا زمان تولید ژنراتورهای برقی.

سیستم های UPS را می توان تنظیم کرد تا به سرورهای پرونده هشدار داده شود تا در هنگام وقوع قطع، به طور مرتب خاموش شوند و باتری ها در حال خاموش شدن هستند.

UPS آنلاین :

UPS آنلاین پیشرفته ترین و پر هزینه ترین یو پی اس ها به شمار می روند. اینورتر به طور مداوم انرژی تمیز از باتری را تأمین می کند و تجهیزات رایانه ای هرگز نیرو مستقیم از پریز برق دریافت نمی کنند. با این حال، واحد های آنلاین دارای فن های خنک کننده هستند که باعث ایجاد سر و صدا می شوند و ممکن است نیاز به برنامه ریزی مکان برای کاربر خانگی یا دفتر کوچک داشته باشد.

شرکت مکلسان با بهره گرفتن از مدیران مجرب و کار آزموده در زمینه فروش یو پی اس مکلسان و خدمات پس از فروش انواع سیستم های برق اضطراری بدون وقفه و باتری های سیلد اسید فعالیت می کند. این شرکت با بهره مندی از کارشناسان و متخصصان، پیشگام ارائه بهترین خدمات به مشتریان خود می باشد.

یو پی اس مکلسان
بالای صفحه