27 آگوست

خرید بهترین یو پی اس ها

خرید بهترین یو پی اس هاReviewed by makelsanco.ir on Aug 27Rating: 5.0خرید بهترین یو پی اس هاراهنمای خرید بهترین برند یو پی اس - بهترین مدل و برند های یو پی اس - بهترین محصولات یو پی اس - انواع بهترین یو پی اس ها -

هنگام خرید یو پی اس مهمترین عاملی که باید در نظر بگیرید سازگاری آن با منبع تغذیه است. قبل از اتصال به هر چیزی، دستگاه ها را بررسی کنید. زمان کار باتری یو پی اس ها نیازی به UPS ندارد تا بیش از حد عمر کند. اما برای شروع منبع تغذیه آماده به کار یا خاموش کردن تجهیزات محافظت شده کافی است. بعضی از آنها فقط چند دقیقه کار می کنند در حالی که برخی دیگر تمام شب برق را تأمین می کنند. بسته به نیاز شما، اطمینان حاصل کنید که زمان کار باتری کافی است یا خیر. پشتیبانی از دستگاه برای اتصال به یو پی اس به چند دستگاه نیاز دارید؟ برخی می توانند حداکثر 10 دستگاه را در خود جای دهند در حالی که برخی دیگر فقط دو دستگاه دارند.

خرید بهترین یو پی اس ها

خرید بهترین یو پی اس ها

  • بهترین برند های یو پی اس :

1) یو پی اس APC Back-UPS Pro 1500VA :

این دستگاه UPS قدرتمند تا 865W از دستگاه های الکترونیکی با APP محافظت کنید. این دستگاه شبکه شما را برای مدت زمان طولانی نگه می دارد و رایانه و شبکه بی سیم شما را در طوفان قرار می دهد.

حداکثر 10 دستگاه از جمله پنج عدد با پشتیبان باتری و همچنین محافظت در برابر برق را وصل کنید. شما حتی می توانید با خرید یک بسته باتری مکمل جداگانه برای افزایش عمر دستگاه های خود، این نیرو را تقویت کنید.

درگاه اترنت اینترنت شما را روشن نگه می دارد در حالی که تنظیم ولتاژ خودکار اطمینان می دهد که تمام دستگاه های شما با حداکثر راندمان شارژ می شوند. از دیگر قدرت پردازش ها می توان به یک سیم برق شش فوت برای انعطاف پذیری در قرارگیری صفحه نمایش LCD و امتیاز انرژی Energy Star اشاره کرد.

2) CyberPower CP685AVR-G AVR :

CyberPower یک خط از منبع برق اضطراری بسیار مورد توجه را ایجاد می کند که از 685VA / 390W تا 1500VA کار می کند. حتی کمترین ولتاژ برای تأمین برق یک خانه در طول خاموشی یک ساعت کافی است. این مدل با هشت پریز، چهار باتری و ولتاژ وجود دارد که به دستگاه مستطیل سیاه تقسیم شده است.

در هنگام خاموشی نیز به همان اندازه مهم است ، در صورت بروز اضطراری درگاه هایی را برای اتصال کابل یا مودم DSL و روتر فراهم می کند. تنظیم ولتاژ اتومبیل از خاموشی جلوگیری می کند و از خروجی موج شبیه سازی شده سینوسا از مدولاسیون موج پالس استفاده می کند تا از قدرت باتری پشتیبان باتری استفاده کند. اندازه دستگاه برای خانه و دفاتر کوچک و عالی است ، جایی که از رایانه و تجهیزات رسانه شما محافظت می کند.

بهترین یو پی اس برای مشاغل :

3) یو پی اس APC UPS 2200VA Smart-UPS با SmartConnect :

در مشاغل، جایی برای از دست دادن داده ها وجود ندارد. بنابراین داشتن یک برنامه تهیه پشتیبان مهم است. APC UPS 2200VA Smart-UPS با SmartConnect دقیقاً همین است. به عنوان یکی از اولین UPS های APC با قابلیت استفاده از ابر برای سیستم های IT توزیع شده، یک انتخاب ایده آل برای مشاغل است. متخصصان فناوری اطلاعات می توانند از طریق درگاه ایمن به سخت افزار دسترسی پیدا کرده و وضعیت آن را مشاهده کنند سیستم عامل را به روز کنند و عملکرد را به حداکثر برسانند.

نصب سخت افزار یک ضربه محکم و ناگهانی است. هنگامی که سیستم بدون جعبه وصل شود از طریق پورت اختصاصی اترنت به شبکه وصل می شود. سپس به طور خودکار در پورتال وب SmartConnect ثبت شده و در مشاغل ثبت می شود. رابط وب اطلاعیه های روشن می افزاید تا مدیران سیستم از وضعیت APC آگاه شوند.

همچنین پشتیبانی از نرم افزار PowerChute وجود دارد که با قطع طولانی مدت از امنیت سیستم محافظت می کند. این تضمین می کند که هیچ فاسد داده ای با خاموش شدن تصادفی وجود ندارد. واحد APC با میانگین 100 وات کار می کند و می تواند بیش از 5 ساعت و 30 دقیقه تهیه پشتیبان گیری باتری را در اختیار شما قرار دهد. این توان برای حداکثر 10 قطعه سخت افزار با 10 پریز برق در عقب موجود است.

4) یو پی اس APC Back-UPS Pro 1500VA UPS :

این UPS به دلیل تنظیم مستقیم، سهولت در استفاده و طراحی جذاب آن توسط آزمایش کنندگان ما بسیار توصیه شده است. رابط LCD نیز خوب است و اطلاعات مفیدی را به نمایش می گذارد. یک بررسی کننده اظهار داشت، که دستگاه را به مودم کابل، روتر خود متصل کرده است. سوئیچ شبکه و سرور NAS. تنها ویژگی داوران ما این بود که آرزو می کنند این UPS کمی کوچکتر باشد.با توجه به تعداد پریز ها و ماندگاری باتری اندازه آن نرمال است.

منبع : source 

دفتر نمایندگی تهران:

خیابان شریعتی / خیابان خواجه نصیر غربی / پلاک 179
 021-86020056
 021-86020057

Share this