15 تیر

فرق بین یو پی اس و استابلایزر چیست؟

یک تثبیت کننده ولتاژ یا همان استابلایزر دستگاهی است که ولتاژ را به تجهیزات خود در سطح تعیین شده نگه دارد. بنابراین اگر ولتاژ ورودی نوسان یابد، خروجی در حدود 1٪ یا بیشتر تنظیم می شود. با این حال اگر قدرت ورودی باید شکست بخورد یا از تحمل تثبیت کننده خارج شود، قدرت بارگیری از بین می رود.

یک عملکرد اولیه یو پی اس، نیروی پشتیبان گیری دارد بنابراین این تفاوت اصلی است. هنگامی که قدرت ورودی ناکام می شود یا از تحرک خارج می شود، یو پی اس به قدرت باتری متوقف می شود و به این ترتیب قدرت را به بار تحمیل می کند.

UPS Line Interactive همچنین یک درجه تثبیت ولتاژ را فراهم می کند، اما این به طور کلی کنترل دقیق نیست و به نوسان 10٪ و یا از ولتاژ اصلی اسمی اجازه می دهد.

یک سیستم UPS آنلاین، با این وجود درجه حرارت بسیار بالایی را برای تثبیت ولتاژ فراهم خواهد کرد، زیرا خروجی از همه ی اینورترهای UPS تامین می شود.

آنچه شما برای تلویزیون LED نیاز دارید واقعا بستگی به این دارد که چگونه از قدرت محافظت می کند. اکثر تلویزیون های LED معمولا دارای دامنه ولتاژ ورودی بسیار گسترده ای هستند، بنابراین یک تثبیت کننده ولتاژ نمی تواند مزیت واقعی ای ارائه دهد.

در یک زبان لاتین یک تثبیت کننده، دستگاهی است که نوسانات ولتاژ را کنترل می کند، در صورتی که دستگاه ups دستگاهی است که تجهیزات را از نوسانات محافظت می کند و همچنین بر اساس رتبه بندی باتری پشتیبان می باشد.

یک تثبیت کننده ولتاژ دستگاهی است که ولتاژ را تثبیت می کند. اغلب آن یک فیلتر خط نامیده می شود. این مانع از گذراندن (سنبله های ولتاژ بالا و غیره) از انجام آن به تجهیزات ظریف متصل به آن است. از سوی دیگر یک منبع برق اضطراری (منبع برق اضطراری) قدرت را برای مدت کوتاهی (اغلب 15 دقیقه) هنگامی که منبع اصلی برق پایین می آید فراهم می کند. این به شما فرصتی برای خاتمه دادن مناسب می دهد، مانند ذخیره فایل ها و متوقف کردن کامپیوتر به روش صحیح. در حالی که یک تثبیت کننده / فیلتر می تواند قدرت را حفظ کند، این استثنا معمولا تنها یک دوره نیم خط – 8 میلی ثانیه است و زمان کافی برای انجام خاتمه مناسب نیست. یک یو پی اس نیز معمولا به عنوان یک تثبیت کننده / فیلتر عمل کرده و از تجهیزات محافظت می کند.

IDCB INSTINOU یک راه حل ابتکاری برای نوسانات ولتاژ در خانه و شرکت کاریه شماست. این ولتاژ خروجی را به 135-270 V تنظیم می کند، صرف نظر از ولتاژ خط تولید. بر خلاف تثبیت کننده های معمولی، INSTINOU IDCB بر روی صورت حساب های برق تاثیر می گذارد، زیرا این دستگاه برای کار با انرژی ناچیز (0.5 وات) طراحی شده است. همچنین حفاظت از رعد و برق، شتاب و شیب (تا 1000J / 30 KA) و زمین نشتی را فراهم می کند.

ویژگی های کلیدی 1. برش ولتاژ: 135v (ولتاژ پایین) 270v (ولتاژ بالا) 2. مصرف انرژی کم (0.5w در یک ساعت) 3. حفاظت از رعد و برق و surge: تا 1000J / 30KA 4. حفاظت از نشت زمین (ELCB ): محافظت از کاربر از شوک الکتریکی. 5. وزن سبک ارائه می دهیم 3 سال ضمانت جایگزینی برای هر گونه نقص تولید.

امروزه اکثر تجهیزات الکتریکی و ماشین آلات نیازمند تثبیت کننده ولتاژ سروو برای عملکرد بهتر است.

به طور عمده، به علت نوسان برق، هر یک از محصولات الکتریکی به خوبی انجام نمی شود. در این حالت، برای دستیابی به عملکرد مطلوب از تجهیزات الکتریکی و یا ماشین آلات، اجازۀ نصب یک تثبیت کننده ولتاژ سروو با کیفیت خوب را اجباری کرده است.

چگونه می توانید از نوسان برق و نیز حفاظت از تجهیزات ارزشمند آن خلاص شوید :

به طور کلی، دیده شده است که برخی از کاربر یا صاحبان هر ماشین الکتریکی تفاوت بین تثبیت کننده ولتاژ سروو و UPS (منبع تغذیه بدون وقفه) را نمی دانند. به همین دلیل است که به دلیل سوء تفاهم، UPS ها را به جای تثبیت کننده ولتاژ سروو خریداری می کنند و گاهی اوقات آنها باید با بسیاری از مشکلات مواجه شوند.

منبع : شرکت یو پی اس مکلسان