31 جولای

یو پی اس صنعتی

یو پی اس صنعتیReviewed by makelsanco.ir on Jul 31Rating: 5.0یو پی اس صنعتییو پی اس صنعتی چیست - انواع یو پی اس صنعتی - کاربرد یو پی اس های صنعتی - UPS صنعتی چگونه دستگاهی است - ups صنعتی - کارایی یو پی اس صنعتی

سیستم های یو پی اس صنعتی Alpine Power Systems در کلیه سیستم ها، تولیدکننده و خدمات را به فروش می رسانند و دارای 20 سال تجربه در زمینه محافظت از انرژی می باشد که برای برنامه های کنترل و محیط های خشن به کار میرود. تداوم کنترل فرآیند در طیف گسترده ای از بازارهای صنعتی بسیار مهم است. از جمله: پساب، بیوتکنیک، داروسازی، حمل و نقل، شیمیایی، مواد غذایی و آشامیدنی، خودرو و انرژی تجدید پذیر می باشد. سیستم های یو پی اس صنعتی برای محیط هایی با نوسانات شایع در منبع تغذیه و قطع برق طراحی شده اند.

یو پی اس صنعتی :

یو پی اس صنعتی

سیستم های UPS صنعتی :

UPS صنعتی STATRON با خروجی تک فاز یا سه فاز برای محیط های صنعتی و خشن طراحی شده است. مفهوم این سیستم انعطاف پذیری آن است که با طیف گسترده ای از گزینه ها، مطابق با نیاز مشتری عمل میکنند.

علاوه بر یکسو کننده تریستور سنتی، سیستم های STATRON UPS را می توان با فن آوری IGBT مبتنی بر جبهه A.T.I.S.® (سیستم پیشرفته صنعتی) ارائه داد. این فن آوری با تمام سطوح متداول DC مطابقت دارد و یک جداسازی کامل گالوانیک را ارائه می دهد. آزمایش باتری مدیریت شده آنلاین با تغذیه مجدد از مزایای مهم این توپولوژی پیشرفته است.

انواع سیستم های UPS صنعتی :

S2100 (تک فاز)
S2300 (سه فاز)
S3100 (تک فاز)
S3300 (سه فاز)
پنل های توزیع برق AC / DC به صورت کابینت مستقل یا همراه با راه حل های تغذیه STATRON در دسترس هستند. رتبه بندی ها و میزان فیدرها را می توان طبق نیاز، با تجهیزات نظارتی، حفاظت و نشانه گذاری سفارشی کرد. کابینت ها برای عوامل مختلفی که به طور جداگانه کاربردهای صنعتی مورد نیاز را برآورده می کنند مناسب هستند.

سری S2100 / S2300 5 – 200 kVA :

یو پی اس صنعتی

سیستم های UPS صنعتی مبتنی بر تریستورهای STATRON با خروجی تک یا سه فاز برای خشن ترین محیط های عملیاتی طراحی شده اند. برآورده ترین سخت افزارها در کاربردهای صنعتی، مانند نیروگاه های نفت و گاز، پتروشیمی، تولید برق، توزیع نیرو و نیروگاه های انتقال است. مفهوم سیستم ible قابل استفاده و طیف گسترده ای از گزینه ها، یک راه حل کاملاً سفارشی را قادر می سازد که پاسخگوی هر نوع نیازی باشد.

UPS از جدیدترین فناوری دیجیتال µP استفاده می کند و عملکردی کاربر پسند و یک مفهوم نظارت جامع را ارائه می دهد. تبدیل مضاعف آنلاین واقعی، کیفیت و قابلیت اطمینان بالایی را فراهم می کند.

سری S3100 / S3300 5 – 200 kVA :

یو پی اس صنعتی

بر اساس پلتفرم پیشرو A.T.I.S.® (سیستم پیشرفته صنعتی فناوری) STATRON ، سیستم S3100 / S3300 تک و سه فاز یک سیستم UPS واقعی صنعتی است که از جدیدترین فاکتور قدرت اصلاح شده استفاده می کند.

با استفاده از این فناوری، اعوجاج هارمونیک در ورودی UPS به حداقل می رسد. در حالی که کارآیی UPS تا حد زیادی افزایش یافته و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه می شود. این کار برای سخت ترین شرایط محیطی طراحی شده و توسعه یافته است. برآورده ترین سخت افزارها در برنامه های کاربردی صنعتی با سطح بالا صورت می گیرد.


بیشتر بخوانید : UPS های صنعتی در مقابل یو پی اس های استاندارد


طراحی S3000 با دقیق ترین طبقه بندی صنعتی مطابقت دارد. IEC / EN 62040-3 از جدیدترین فناوری دیجیتال µP استفاده می کند و عملکردی کاربر پسند و یک مفهوم نظارت جامع را ارائه می دهد. تبدیل مضاعف آنلاین واقعی، کیفیت و قابلیت اطمینان بالایی را فراهم می آورد.

3 فاز سیستم UPS :

بیش از ده ها سال است که AEG Power Solutions سیستم های منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) را با موفقیت طراحی و تولید کرده است و بیش از 70 اختراع فن آوری ثبت شده در تبدیل انرژی به ثبت رسانده است. این تخصص که سالها در ارائه راه حل های با کیفیت، برای تأمین انرژی قابل اعتماد حتی در سخت ترین موقعیت های محیطی بطور خاص و منحصر به فرد، UPS سه فاز ایجاد کرده است.
از سکوهای نفت و گاز گرفته تا سایت های صنعتی و نیروگاه های هسته ای و همچنین برای اتاق های سرور یا مراکز داده، سیستم مستقل یا ماژولار را پیدا خواهید کرد که از منبع تغذیه، تداوم فعالیت شما و از سرمایه گذاری های شما محافظت می کند.

منبع : شرکت یو پی اس مکلسان
Share this