01 تیر

یو پی اس ماژولار

یو پی اس ماژولار

مفهوم یو پی اس های ماژولار :

راه حل مدرن یو پی اس ماژولار موازی با سازمان ها است که به سادگی و به طور موثر، موجب افزایش قدرت UPS ، بهبود دسترسی و لذت بردن از مزایای طولانی مدت از راه حل های UPS مقیاس پذیر است که می تواند در مراحل افزایش، سازمان را رشد دهد. در نتیجه، هزینه کمتری برای مالکیت و خدمات بهتر در دسترس بودن است.

چرا یک یو پی اس ماژولار در دسترس است و کل هزینه مالکیت را کاهش می دهد؟ :
  • صرفه جویی در فضای با ارزش :

Modularity به خوبی در حفظ و نگهداری یو پی اس های کوچک کمک میکند و گران هستند. یک قفسه یو پی اس ماژولار دارای رد پای کوچک است و وقتی ماژولی اضافه می شوند، هیچ فضای اضافی به آن اضافه نمی شود.

  • بهینه سازی ظرفیت باتری :

اندازه گیری زمان اجرا و اندازه گیری باتری می تواند دقیقا به آنچه که مورد نیاز است، مناسب باشد. باتری جداگانه اجازه می دهد تا سیستم ارتقاء داده شود و به صورت خودکار حفظ شود، در حالی که قابلیت دسترسی به آن را به خطر نمی اندازد.

اگر یک باتری معمولی مورد نیاز باشد UPS های ماژولار به ABB اجازه می دهند بلوک های انعطاف پذیر در هر رشته ، فقط با یک باتری اضافی به دست آید.

  • کاهش هزینه های نصب و نگهداری :

رویکرد ماژولار باعث می شود نصب و راه اندازی آسان شود. ماژول های استاندارد باعث کاهش میزان موجودی قطعات یدکی متخصص و ساده سازی ارتقاء سیستم می شوند. این رویکرد نیز درمورد قابلیت اطمینان و در دسترس بودن به کار می رود زیرا کارکنان سرویس نیازی به مهارت های خاصی ندارند و خطاهای انسانی کاهش می یابد.

این نه تنها باعث افزایش در دسترس بودن می شود، بلکه هزینه را نیز کاهش می دهد به این دلیل که مهندسین خدمات زمان کمتری را در محل خود صرف می کنند و هر خطری از اطلاعات یا زیان تولید به حداقل می رسد.

تنها عناصر UPS مشترک برای همه ماژول ها در قاب مکانیکی قرار دارند که ماژول های UPS را شامل می شود. اتصال I / O، سیگنالینگ رابط کاربر، تعمیر و نگهداری، و در برخی از مدل ها، نمایش سیستم است. این عناصر به منظور کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری استاندارد شده اند.

  • سرمایه گذاری های خود را بهینه کنید :

همانطور که نیروی مورد نیاز UPS تغییر می کند اگر یک مرکز داده گسترش یابد، می گویند ماژولار بودن باعث می شود که ماژول ها به راحتی اضافه شوند و قابلیت های قدرت را افزایش دهند. شما مجبور نیستید پیکربندی اولیه را برای پیشبرد آینده مورد بررسی قرار دهید، فقط زمانی که لازم است، ماژول ها اضافه شوند.

مصرف برق یک موضوع نگران کننده برای اکثر اپراتورها است و صرفه جویی در انرژی توسط یو پی اس ماژولار در طول عمر UPS ها قابل توجه است.

  • صرفه جویی در هزینه های انرژی :

مدولار بودن و مقیاس پذیری توصیف شده تاثیر مثبتی بر روی دستیابی به هزینه کم مالکیت دارند، اما هزینه هایی نیز با طرح هایی که دارای بهره وری انرژی در بهترین سطح هستند، کاهش می یابد. منحنی کارآیی آن خیلی مسطح است، بنابراین در هر رژیم کاری صرفه جویی قابل توجهی می شود.

علاوه بر این، هزینه های خنک کننده می تواند بسیار قابل توجه باشد و به دلیل کم بودن مصرف برق، یو پی اس های ماژولار با راندمان بالا نیاز به خنک سازی کمتر و صرفه جویی بیشتری دارند.

راه حل های UPS ماژولار و مقیاس پذیری آن چیست؟ :

مقیاس پذیری سیستم های ماژولار، زمانیکه نیازهای برق تغییر می کنند و گسترش سایت های غیرمجاز رخ می دهد، ایده آل هستند. آنها تداوم خدمات، و همچنین تجهیزات و ایمنی اپراتور را تضمین می کنند. در نهایت لازم به ذکر است که آنها می توانند هزینه نصب زیرساخت های برق را نصب، راه اندازی و بهینه سازی کنند.

اتاق های فناوری اطلاعات، مراکز داده، بانکداری، مراقبت های بهداشتی، بیمه، و ارتباطات راه دور، راه حل های UPS ماژولار و مقیاس پذیر را می توانند به بخش های مختلف کسب و کار اقتباس شود.

منبع : شرکت یو پی اس مکلسان