05 آگوست

یو پی اس تک فاز در مقابل سیستم UPS سه فاز

یو پی اس تک فاز در مقابل سیستم UPS سه فازReviewed by makelsanco.ir on Aug 5Rating: 5.0یو پی اس تک فاز در مقابل سیستم UPS سه فازیو پی اس ها در دو قالب مختلف ، تک فاز و سه فاز موجود هستند که برای محافظت از مشاغل از طیف وسیعی ازناهنجاری های برق طراحی شده اند که دراین مقاله توضیح میدهیم

یو پی اس های تک فاز و سه فاز

یو پی اسها در دو قالب مختلف ، تک فاز و سه فاز موجود هستند ، منابع برق اضطراری (UPS) برای محافظت از مشاغل از طیف وسیعی از ناهنجاری های برق و خرابی کامل برق طراحی شده اند. هر قالب دارای جوانب مثبت و منفی و برنامه ها و محیط های مناسب است.

یک قیاس متداول که برای نشان دادن هر قالب استفاده می شود با تیمی از سلایق است. تیمی از سه طوفان توانایی تولید قوام بالاتر از قدرت نسبت به یک قایق سواری واحد را دارد. با داشتن توانایی هر راوی برای برقراری تماس با آب در حالی که یکی از آن خارج می شود و دیگری وارد می شود ، تیمی از سه قایق می تواند مقدار مداوم نیرو را به آب تأمین کند.

تک فاز

یو پی اس تک فاز

تنها با یک ولتاژ موج ، یک سیستم UPS تک فاز به دو سیم برای تکمیل مدار ، یک هادی و دیگری خنثی نیاز دارد. هادی جریان متناوب را حمل می کند که به موجب آن ولتاژ و جریان در بزرگی و جهت به شکلی چرخه ای به طور معمول 60 بار در ثانیه تغییر می یابد .

با وجود یک منبع ورودی منفرد و یک منبع خروجی منفرد برای تجهیزات الکتریکی ، از یک UPS تک فاز به عنوان 1: 1 یاد می شود و می توان از طریق یک پلاگین استاندارد 230 ولت سه پین ​​UK استفاده کرد. سیستم های تک فاز برای برنامه هایی که نیاز به kVA کم دارند مانند مشاغل کوچک یا دفاتر خانگی که به بارهای حداکثر 20 کیلو ولت نیاز دارند استفاده می شود.

افزونه و قابلیت پخش یو پی اس تک فاز آن را به یک سیستم آسان و بدون نیاز به کمک یک طرف خارجی نصب و راه اندازی می کند.

سه فاز (سه مرحله)

 

 

یو پی اس سه فاز (سه مرحله)

با استفاده از سه موج سینوسی جداگانه ، یک سیستم UPS سه فاز ، سه هادی (جریان متناوب) را ترکیب می کند ، هر یک از فاز خارج شده و 120 درجه از یکدیگر فاصله دارد. در نتیجه ، قدرت به بار پیوسته است و هرگز به طور کامل به صفر نمی رسد ، و کارایی بالاتری را ارائه می دهد.

یک سیستم سه فاز از حداقل چهار سیم تشکیل شده است که سه تای آنها هادی و دیگری خنثی است. در نتیجه ، سیستم می تواند از یک خروجی سه فاز (3: 3) یا یک خروجی تک فاز (3: 1) پشتیبانی کند و می تواند یک ولتاژ تا 415 ولت را حمل کند.

UPS سه فاز می تواند مقادیر زیادی از انرژی را در مسافت یا مساحت زیادی و برای سایتهایی که نیاز kVA بالایی دارند مانند عملیات تجاری بزرگ ، مراکز داده و تأسیسات صنعتی توزیع کند .

CertaUPS با بهره گیری از بیش از 20 سال تجربه ، سیستم های UPS تک و سه فاز پیشرو در صنعت را برای طیف گسترده ای از بخش های صنعت از جمله مراکز داده ، IT و ارتباطات از راه دور ، بخش عمومی ، خرده فروشی و مراقبت های بهداشتی طراحی و تولید می کند.

منبع

Share this