24 بهمن

تعمیرات UPS

تعمیرات UPS :

  • تعمیرات UPS :

 

تعمیر و نگهداری یو پی اس :

منابع برق بی وقفه سیستم های ماموریت بحرانی هستند که باید قادر به انعطاف پذیری و قابلیت اطمینان 24-7 باشند. تعمیر و سرویس و نگهداری پیشگیرانه به طور منظم برای عمر کاری و عمر مفید آن بسیار حیاتی است. در EcoPowerSupplies ما طیف گسترده ای از خدمات UPS ارائه می دهیم که به تضمین دسترسی به منبع برق اضطراری شما کمک می کند در زمانی که بیشترین نیاز را دارید.

خدمات تعمیر و بازسازی یو پی اس :

EcoPowerSupplies خدمات تعمیر و بازسازی چند برند را از طریق تیم خدمات در سطح ملی، کارگاه های کارخانه و تاسیسات بریتانیا فراهم می کند. این خدمات در مورد منابع برق اضطراری (سیستم های یو پی اس مکلسان)، ژنراتور، سیستم های برق متناوب DC، برق اضطراری و ژنراتورهای آماده به کار

تعمیرات اضطراری :

طراحی حفاظت از قدرت مدرن، انرژی های تجدید پذیر و سیستم های مدیریت انرژی به این معنی است که تعمیرات می تواند به طور کلی در محل، با یک ماژول، PCB یا مبادله مونتاژ انجام شود. گاهی اوقات کل سیستم خود را می توان تغییر داد، هر چند این فقط به طور معمول برای سیستم های پلاگین و بازی استفاده می شود.

EcoPowerSupplies همیشه برای تعمیر هر سیستم قدرت تلاش خواهد کرد. مهندسان ما کیت های سقوط را با انبوهی وسیع تر از قطعات موجود در انبارها و تولید کنندگان خود حمل می کنند. در حالی که به اشتراک گذاری قطعات به سایت می تواند مقدار زمان سیستم را کاهش دهد، ما همیشه توصیه می کنیم با استفاده از قطعات تایید شده سازنده برای کمک به حصول اطمینان از ضوابط و گارانتی ارائه شده و عملکرد سیستم برق در هنگام بازگشت به خدمات ، آسیب دیده است. به عنوان بخشی از سرویس تعمیر ، ما به طور کلی مجموعه های سیستم عامل موجود را به آخرین توصیه های سازنده برای تنظیم سن و سیستم خاص ارتقا می دهیم.

EcoPowerSupplies می تواند دو گزینه را برای تعمیر در اختیار قرار دهد:

1) خروج از سیستم و حذف آن در یکی از کارگاه های کارخانه ما برای بازرسی، نقل قول و در صورتی که از لحاظ اقتصادی قابل اجرا باشد، تعمیر و راه اندازی مجدد

2) تجارت سیستم به یک سیستم قابل مقایسه جدید

تیم خدمات ما برای تماس های اضطراری 24-7 در دسترس است. تحت برنامه های تعمیر و نگهداری به صورت رایگان ارائه می شود اما قابل پرداخت در خارج از این موارد است. فقط برای پوشش گارانتی، زمان پاسخ گارانتی استاندارد اعمال می شود.

برای سایت های بحرانی، EcoPowerSupplies می تواند یک واحد استخدام کوتاه مدت ارائه دهد. برای سایت های تحت پوشش طرح تعمیر و نگهداری EcoPowerSupplies، یک سیستم استخدام رایگان را شامل می شود.

تعمیرات پیشگیرانه :

نگهداری پیشگیرانه یک سنگ بنای هر طرح نگهداری صدا برای سیستم های قدرت بحرانی است. مهندسین ما به عنوان بخشی از لیست پیشین تعیین کننده، سازنده و سیستم خاص، مهندسین ما یک سیستم قدرت برای سایش و پاره شدن (شکنندگی کابل، علائم سوزش و تغییر رنگ)، کلیه پیری فیزیکی، از جمله وضعیت باتری ها (موارد حباب، رسوب سفید در الکترود ها)، فن ها و فیلترها (گرد و غبار و سر و صدا)، خازن ها (نشت ها و ترک ها) و سایر مواد مصرفی و مجموعه های بحرانی است.

این سیستم بررسی سرویس نیز برای سیستم های ثروتمند میراث توصیه می شود، که از طریق EcoPowerSupplies.com از طریق یکی از طرح های تعمیر و نگهداری آن، پوشش داده می شود.

تعمیرات سیستم :

برای اصلاح سیستم، بررسی پروژه های سایت ضروری است، به این ترتیب می توان یک نقل قول کاملا با ارزش برای تحقیق در مورد قابلیت اقتصادی بازسازی ایجاد کرد جایی که بازسازی ناپایدار است که می تواند به دلایل سازگار با محیط زیست در آن از باتری های NiCad استفاده کند توصیه می شود یک مزایده سیستم تجارت و دفع زباله باشد.

منبع : source

سایر محصولات این سایت :

تفاوت بین سیستم یک فاز و سه فاز UPS  

یو پی اس ترانسفورماتور ایزولشن چیست؟

جهت پشتیبانی و خرید با شماره های زیر تماس بگیرید :

دفتر نمایندگی تهران:

تهران / خیابان گرگان / خیابان خواجه نصیر طوسی / پلاک 50

تلفن تماس :  02177943790 _  02177943564