06 اسفند

5 بهترین UPS برتر مورد نیاز شما در سال 2020

بهترین UPS ها در سال 2020

آیا می دانید بهترین UPS برای شما کدام است؟ و آیا یک منبع تغذیه بدون وقفه (ups) می تواند از کامپیوتر در برابر صدمات و قطعی برق محافظت کند و حتی در صورت بروز قطع برق کارهای خود را انجام دهد؟

احتمالا شما در حال حاضر میخواهید بدانید که چه نوع از منبع برق اضطراری برای شما مناسب است و باید دریافت کنید. واحد های UPS در اندازه از کوچک تا بزرگ متفاوت هستند و می توان از آنها برای تأمین نیرو دستگاه های مختلف استفاده کرد. بنابراین در اینجا ما به معرفی بهترین UPS ها در سال ۲۰۲۰ می پردازیم.

فهرست مطالب

 •  1. یو پی اس های هوشمند CyberPower CP1500AVRLCD هوشمند
  بهترین UPS برای حفاظت از داده
 •  2. یو پی اس APC BE600M1
  بهترین UPS برای رایانه های شخصی
 • 3. CyberPower CP825AVRLCD-Ups
  بهترین UPS برای تجهیزات اداری
 •  4. یو پی اس Tripp Lite
  بهترین UPS برای وسایل خانگی
 •  5. یو پی اس Vertiv Liebert GXT4
  بهترین UPS برای قابلیت حمل

 1. یو پی اس های هوشمند CyberPower CP1500AVRLCD هوشمند

بهترین UPS برای حفاظت از داده

این واحد UPS در نسخه های مختلف ولتاژ موجود است . در این مقاله ، ما بر روی انتخاب بین 1500تا VA / 900 وات تمرکز می کنیم. این واحد UPS جامد قدرت کافی از 900 وات را برای هر دستگاه فراهم می کند. همچنین با نقض داده ها مقابله می کند و دستگاه های الکترونیکی شما را از مشکلات برق مضر و برگشت ناپذیر برق محافظت می کند.

یو پی اس های هوشمند بهترین UPS برای حفاظت از داده

این واحد UPS قدرتمند همچنین با یک عنصر خط بصری تهیه شده است که باعث کاهش افت ولتاژ و افزایش عمر باتری می شود. آیا شما به یو پی اس ای نیاز دارید که برق را تأمین کند و از تجهیزات شما به طور موثر محافظت کند؟

 2. یو پی اس APC BE600M1

بهترین UPS برای رایانه های شخصی

واحد UPS 7 سوکت در اختیار شما قرار می دهد. با این مؤلفه؛ اطمینان حاصل میکنید که رایانه های شخصی ، هارد دیسک ها و سایر دستگاه ها ، مانند این مثال ها ، از راه دور سوئیچ شما فعال می شود و این امکان را برای شما فراهم می کند که نقشه سیستم را حفظ کنید.

مؤلفه دیگری که این عنصر را از عنصر APC که اخیراً مورد مطالعه قرار گرفته است متمایز می کند ، اندازه آن است. این واحد UPS بسیار کوچکتر و بسیار سبک است ، به این معنی که حتی می توانید این UPS را به توزیع کننده خود وصل کنید!

 3. CyberPower CP825AVRLCD-Ups

بهترین UPS برای تجهیزات اداری

این نوع برای گزارش های مهم ، عکس ها ، ضبط ها و موسیقی بیشتر قابل اعتماد بوده و شما را از خسارت ناشی از تغییرات برق و جاری شدن سیل محافظت می کند و پس از خاموش شدن Wild Gear با تجهیزات ارتباط برقرار می کند.

علاوه بر این ، این دستگاه دارای صفحه نمایش ال سی دی بسیار خوب و بصری است که زمان کار در چند دقیقه ، وضعیت باتری ، وضعیت شارژ و داده های مختلف وضعیت را نشان می دهد.

 4. یو پی اس Tripp Lite

بهترین UPS برای وسایل خانگی

آیا به دنبال یک UPS تولیدی هستید که مناسب بسیاری از دستگاه های موجود در خانه شما باشد ؟ واحد Tripp Lite Smart-UPS نشان می دهد که این موردی است که شما به دنبال آن هستید. تقریباً به برق AC نزدیک می شود ، باتری کافی را برای تحمل بیشتر خرابی های برق فراهم می کند ، بنابراین کار را خراب می کند و در صورت قطع برق ، رایانه های شخصی را هموار می کند.

واحد UPS با تعدادی گزینه ولتاژ قابل دسترسی است. این فریم ورک UPS خط هوشمند از دستگاه های مهم شما در برابر آسیب ، زمان شخصی و از دست دادن داده ها محافظت می کند.

 5. یو پی اس Vertiv Liebert GXT4

بهترین UPS برای قابلیت حمل

این واحد یک راه حل کوچکتر و ساده تر برای حفظ رفاه و دسترسی به پایگاه IT است. این شامل دو نوآوری در زمینه تغییر آنلاین است که سخت افزار را در برابر تأثیرات نگران کننده مانند قطع برق ، قطع شدن ، جاری شدن سیل و سر و صدا محافظت می کند. این کار بدون استفاده از باتری بیشتر مشکلات را از بین می برد. این کار باعث افزایش عمر باتری شده و جایگزینی را محدود می کند.

علاوه بر این ، از سخت افزارهای تجاری در برابر قطع برق محافظت می کند و این تنها نوک کوه یخ است. این UPS بر روی خط ، منبع تغذیه را به طور دائم برای جلوگیری از تأثیرات مزاحم آماده می کند. در صورت قطع برق ، باتری بدون خطا شارژ می شود ، بدون آنکه منبع تغذیه سخت افزار لود شده را قطع کنید

آخرین یادداشت ما در مورد این بررسی

با کلیه ویژگی های فریم ورک UPS مورد نیاز خود آشنا شوید و یک راه حل را انتخاب کنید که بستگی به آنچه فکر می کنید برای شما مناسب باشد ، باشد. باتجزیه و تحلیل هر یک از نکات برجسته با هدف تصمیم گیری آگاهانه. اطمینان حاصل کنید که بهترین بسته را دریافت کرده اید تا بتوانید پول نقد را نیز کنار بگذارید.

منبع : شرکت یو پی اس مکلسان