04 اسفند

برق یو پی اس برای آسانسور

برق یو پی اس برای آسانسور :

برق یو پی اس برای آسانسور

برق یو پی اس برای آسانسور

ADM دارای طیف گسترده ای از منابع قدرتمند MEAN WELL است که دارای پشتیبان ساخته شده در باتری یا عملکرد UPS هستند.

تعدادی از این منبع تغذیه یو پی اس در استرالیا برای تأمین قدرت پشتیبان به سیستم های ارتباطی و امنیتی دوربین در داخل بالابر و آسانسور استفاده می شود.

منبع تغذیه MEAN WELL که معمولا برای این برنامه ها استفاده می شود عبارتند از:

1) MEAN WELL AD-155

2) MEAN WELL PSC-160

3) MEAN WELL DRC-100

فاکتورهای اصلی که منبع تغذیه UPS را به بهترین وجه مناسب برای کاربرد خود می دانند عبارتند از: چگونه می خواهید منبع تغذیه را درون تجهیزات نصب کنید. خروجی قدرت که برای بار نیاز دارید. اندازه باتری که می خواهید شارژ کنید.

تمام منبع تغذیه برق بالا UPS توانایی تامین قدرت را به بار خود دارند، در عین حال شارژ باتری های اسید سرب در همان زمان. اگر منبع تغذیه AC قطع شود، منبع تغذیه منبع بار را از باتری متصل به برق عرضه می کند. بعضی از مدل ها مانند MEAN WELL DRC-100 و MEAN WELL PSC-160 دارای یک سیگنال “Alarm” هستند که برای نشان دادن AC OK و “باتری کم” استفاده می شوند. این ها مفید هستند اگر شما می خواهید یک منبع قدرت را به یک سیستم کنترل خودکار خود وصل کنید.

البته کل ایده استفاده از منبع تغذیه MEAN WELL این است که اطمینان حاصل شود که منبع تغذیه قابل اطمینان برای تجهیزات حیاتی شما وجود دارد، حتی زمانی که برق AC نتواند. بنابراین آخرین چیزی که می خواهید این است که منبع تغذیه عامل شکست است.

شکی نیست که حفاظت در برابر این اتفاق، ایجاد اضافی در سیستم قدرت شما است، اما این راحت است که بدانید که MEAN WELL یکی از قابل اعتماد ترین منابع قدرت در دسترس است. در حقیقت باید از سال 1986 طراحی و تأسیسات برق را طراحی کرد. در طی آن زمان شهرت جهانی برای تولید منابع قدرت قابل اعتماد ایجاد شده است که هزینه های موثر نیز هستند.

اگر شما به دنبال یک منبع تغذیه با باتری ساخته شده هستید، لطفا دریغ نکنید که با ما تماس بگیرید 1300 236 467. یک عضو تیم متخصص ما با خوشحالی به هر گونه سوال که ممکن است شما را پاسخ دهد و به انتخاب کمک کند مناسب ترین منبع تغذیه برای برنامه خاص است.

منبع : source