05 آگوست

تامین برق اضطراری در بانک ها

تامین برق اضطراری در بانک هاReviewed by makelsanco.ir on Aug 5Rating: 5.0تامین برق اضطراری در بانک هاسیستم برق اضطراری برای بانک ها - یو پی اس برای استفاده در بانک ها - یو پی اس برای خودپرداز بانکی - برق اضطراری سیستم های بانکی

بسیاری از شرکت ها، موسسه ها و کارخانجات با ایجاد اختلال ناشی از خاموشی برق آماده نبوده و از هزینه های واقعی و تأثیراتی که می توانند در عملکرد خود در زمینه برق اضطراری داشته باشند، آگاهی ندارند. در حالی که قطعی برق از شبکه های ملی ممکن است چندین ساعت طول بکشد. برخی از خاموشی ها می توانند روزها ادامه داشته باشند یا حتی هفته ها موجب قطع تولیدات و زیرساخت های مهم شود. مانند شبکه های ارتباطی، خدمات محاسباتی، خدمات بانکی و مالی، آب، لوازم و بیمارستان ها و…

تامین برق اضطراری در بانک ها :

تامین برق اضطراری در بانک ها

نیاز به برق اضطراری (ups) در بخش های بانکی :

نقش مهمی که بانک ها و بخش های مالی در رشد و ثبات اقتصادی دارند چه در سطح ملی و چه در سطح فردی، نیاز به خدمات مستمر و قابل اطمینان دارند. صنعت مالی نیاز عظیمی به قدرت محاسباتی برای تجارت با سرعت و فرکانس بالا، تجزیه و تحلیل و واکنش به بازارها و دسترسی مداوم به خدمات و اطلاعات را به مشتریان ارائه می دهند. در جامعه مدرن خدمات بانکی و مالی نه تنها به روش سنتی بلکه مانند بانک شعب یا دستگاه های خودپرداز به عنوان برنامه فشرده اینترنت، بانکداری مرکز، بانکداری آنلاین و بانکداری تلفن همراه نیز محبوب و مورد قبول مشتریان است.

بیشتر رسانه های اجتماعی، مانند فیس بوک، توییتر، لینکدین، در فضای سایبر رو به رشد است. با این حال، خدمات مالی مبتنی بر فناوری اطلاعات به شدت به زیرساخت های محکم به عنوان ستون فقرات این عملیات متکی هستند. هر روز، مقدار حیرت انگیز از داده های جدید باید تولید، پردازش و ذخیره شود در زمینه مشهور برای گردش مالی مشتری بالا، بانک ها باید مشتری بهینه ارائه دهند با حداکثر خرابی به منظور به حداکثر رساندن حفظ تجربه کنید.

امنیت داده ها در برنامه ها :

مصرف کنندگان نسبت به امنیت درک شده از داده ها و اطلاعات، حساس هستند. صلاحیت مؤسسات در حفاظت از اطلاعات شخصی خود، با به حداقل رساندن خرابی به دلیل مسائل فنی از اهمیت بالایی برخوردار است. در حالی که سهولت استفاده در تعامل با یک مرکز داده مبتنی بر ابر می تواند بی دردسر و دشوار به نظر برسد. تقریباً جادویی برای کاربر نهایی مشاغل ارائه دهنده این تجربه آن ابر را می شناسند. برای حفظ امنیت، راه حل ها به سرمایه گذاری های مهم در سخت افزار و عملیات نیاز دارند، قابل اعتماد و در همه زمان ها قابل دسترسی است.

تجهیزات دیجیتالی مدرن از ریزپردازنده هایی استفاده می کنند. با فرکانس های چند گیگا هرتز اجرا می شود و میلیون ها عملیات در ثانیه انجام می دهد. اختلال در تأمین برق تنها چند میلی ثانیه می تواند هزاران اساس را مختل کند. عملیات، به طور بالقوه منجر به نقص، فساد و از بین رفتن داده ها می شود. و همین طور از اکوسیستم IT بانکداری، خدمات مالی و بیمه آشکار صدمه می بیند.

UPS از عملیات حساس در امور بانکی و مالی محافظت می کند. سیستم های UPS در اندازه و عملکرد بسیار متفاوت هستند، از کوچکترین محافظ یک کامپیوتر واحد یا دستگاه خودپرداز به سیستم های گسترده ای که برای محافظت از مراکز داده بزرگ طراحی شده اند. برخی از تجهیزات می توانند تحمل کمی داشته باشند نوسانات، اما انحراف قابل توجه از این استاندارد اغلب به اندازه کافی برای آسیب رساندن به آن کافی است مؤلفه های حساس موجود در سیستم های داده مدرن در شرکت های مالی و بانکی.

شرکت های بانکی و دارایی سیستم های کوچک تر را هم حفظ می کنند که بسیاری از آنها به فرد نیاز دارند
محافظت از برق دستگاه اتوماتیک خودکار (ATM) یکی از سیستم های معمولی است که به آن نیاز دارد
یو پی اس آنلاین برای محافظت از ناهنجاری های احتمالی در منبع تغذیه وجود دارد. دستگاه های خودپرداز را می توان در همه جا یافت مثل شعبه های بانکی، ساختمان های اداری، هتل ها، مناطق مسکونی، فروشگاه های راحتی و ….

چالش های برق زیادی در دستگاه های خودپرداز وجود دارد. هزینه چالش ها، شامل میانگین انرژی مصرف شده ی روزانه توسط دستگاه های خودپرداز 1 k 3kW از جمله تجهیزات، قطع برق به طور منظم یا ابزار جایگزین نیرو است. زیرساخت ها را به چالش می کشد دستگاه های خودپرداز منجر به برق کارایی ناپایدار می شوند که به نوبه خود منجر به قطع خط ارتباطات می شوند. تعویض سرور پایین می رود، و صفحه های یخ زده منجر به از دست رفتن معاملات و مشتری می شوند.

2. اتوماسیون شعبه برق :

اتوماسیون شعبه در بانک ها، خدمات مشتری و تجهیزات IT را به یک بانک متصل می کند. و نه تنها در بانک ها، عملیات شعبه در موسسات بیمه و اوراق بهادار همچنین برای جلوگیری از هزینه های لازم، به حفاظت از قدرت پشتیبان قابل اعتماد احتیاج دارند. قطع برق در اتوماسیون شاخه ها چالش های قدرت چندگانه ای وجود دارد. برخی از چالش های زیرساختی محدودیت های فضا برای منابع انرژی متناوب وجود دارد. سرویس تجهیزات برق از راه دور مکان ها و محیط های نامناسب می باشد.

3. نیرو دادن به مراکز داده :

مراکز داده ای که توسط شرکت های بخش BFSI برای ذخیره سازی و پردازش داده ها مورد استفاده قرار می گیرند، حیاتی هستند. دیتاسنتر بار بحرانی روزانه را تشکیل می دهد عملیات سازمان و نقش اصلی را به عنوان ستون فقرات محاسبه داده های مالی ایفا می کند. سرورها، انبارها، روترها و سوئیچ ها IT اصلی هستند. تجهیزات موجود در دیتاسنترها هزینه خرابی به دلیل خرابی شدید بحرانی بسیار زیاد است. متوسط ​​هزینه در هر ساعت از خرابی به دلیل اتخاذ هرچه بیشتر اتوماتیک، بیشتر می شود.

عملیات تجاری در بخش های BFSI :

مراکز داده در امور بانکی و دارایی برای تطابق با سیستم های قدرت اضطراری قوی دارند عملیات خود را به منظور حفظ قدرت برای عملیات حساس در شرایط نامطلوب. مقدار زیادی از داده ها، مراکز داده بسیار مصرف انرژی دارند. علاوه بر این، کلیه شعب، دستگاه های خودپرداز و بانکداری آنلاین وابسته به مراکز داده است. بنابراین، راندمان بالای انرژی و در دسترس بودن نهایی سیستم UPS مهمترین معیار برای استفاده از CIO است.

منبع : شرکت یو پی اس مکلسان
Share this