01 سپتامبر

فروش باتری یو پی اس

فروش باتری یو پی اسReviewed by makelsanco.ir on Sep 1Rating: 5.0فروش باتری یو پی اس باتری یو پی اس - باتری ups چیست؟ - باتری یو پی اس در تهران - فروش باتری یو پی اس - کاربرد باتری یو پی اس - بهترین برند باتری یو پی اس

با انتخاب یک محصول از باتری های یو پی اس قادر خواهید بود قیمت باتری های یو پی اس را از تأمین کنندگان، توزیع کنندگان، نمایندگی های فروش، عمده فروشان و نمایندگی هایی که باتری های یو پی اس جدید، استفاده شده و یا مرمت شده در انبار دارند، دریافت کنید.

فروش باتری یو پی اس :

فروش باتری یو پی اس

عمر باتری UPS :

چند عامل وجود دارد که بر طول عمر باتری تأثیر می گذارد و بیشتر تولید کنندگان می گویند که استفاده از آنها بین 3-5 سال دوام خواهد داشت. در اینجا چند نکته در مورد عمر باتری UPS در نظر گرفته شده است. اکثر باتری های مورد استفاده در برنامه های یو پی اس به یک طرح آماده به کار 5 ساله گفته می شود. این بدان معنی است که پس از 5 سال در شرایط شارژ شناور ایده آل و شرایط دما، باتری ها هنوز 80٪ از ظرفیت اصلی خود را خواهند داشت. بعد از این، ظرفیت باتری خیلی سریع خاموش می شود.

دمای باتری UPS :

بیشتر باتری های مورد استفاده در برنامه های UPS دارای درجه کارایی بین 20-25 درجه سانتیگراد هستند. برای هر افزایش 8.6 درجه ای در بیش از 25 درجه، باتری با دو برابر سرعت کاهش می یابد. این بدان معناست که باتری 3 ماه تابستان را در حدود 40 درجه می گذراند زیرا بخاطر گرمای داخل یو پی اس، معادل 12 ماه از عمر خود را تخریب می کند.

عمق و فرکانس تخلیه باتری UPS

بیشتر باتری های مورد استفاده در برنامه های UPS بر خلاف استفاده از چرخه عمیق، برای استفاده آماده به کار طراحی شده اند. در حالی که باتری چرخه ای عمیق برای تخلیه و شارژ منظم طراحی شده است. یک باتری آماده به کار طراحی شده است تا بیشتر عمر خود را بر روی بار شناور بگذراند و تنها با درصد کمی از کل ظرفیت آن تخلیه شود. این بدان معنا نیست که نمی توان آنها را به طور کامل تخلیه کرد اما هرچه تخلیه عمیق و مکررتر باشد، باتری سریعتر کاهش می یابد و طول عمر آن کوتاه تر می شود.

شارژ باتری UPS

نرخ شارژ مناسب برای باتری های UPS بین 5 تا 20 درصد از امتیاز آمپر ساعت آنهاست. شارژ بیش از 20٪ باعث ایجاد گرمای بیش از حد در باتری می شود. شارژ کمتر از 5٪ به معنای شارژ مجدد با ظرفیت کامل می تواند مدت طولانی طول بکشد که منجر به کاهش ظرفیت سولفات شود.

باتری های UPS برند مکلسان

هنگامی که اختلال برق ایجاد می شود می تواند تأثیر منفی بر روی تجارت شما بگذارد. قطع برق غیر منتظره می تواند عملیات روزانه را مختل کند و بر تعداد فروش ها اثر بگذارد و به رضایت مشتری آسیب برساند. به همین ترتیب افزایش قدرت می تواند به رایانه ها، مانیتورها، شبکه ها، سرورها و پایانه های نقطه فروش آسیب برساند و داده های مشتری و شرکت را به خطر بیاندازد.

دستگاه منبع تغذیه بدون وقفه (UPS) بهترین راه برای محافظت از تجهیزات و داده های ارزشمند شما را فراهم می آورد محافظت در برابر فشار و تهویه مطبوع درجه شبکه و همچنین پشتیبانی از باتری مورد نیاز برای حفظ عملکرد شما حتی در بدترین شرایط .

چه موقع باتری UPS خود را جایگزین کنید

شما هرگز نمی دانید چه موقع باتری خاموش میشود بنابراین داشتن منبع تهیه پشتیبان قابل اعتماد مهم است. بررسی های منظم و نگهداری از باتری یو پی اس شما اطمینان می دهد که با فرا رسیدن زمان، باتری شما آماده رفتن است.

از آنجا که دستگاه های UPS یک برنامه کاربردی روزمره نیستند می توان با بررسی باتری را فراموش کرد. بسته به نوع و میزان استفاده، اکثرا سه تا پنج سال عمر دارند. بسیاری از دستگاه ها دارای چراغ “باتری کم” هستند تا به شما هشدار دهند که زمان تغییر باتری است اما انجام آزمایش های منظم درست در صورت خوب است. اگر در مورد وضعیت باتری UPS خود مطمئن نیستید از فروشگاه محلی باتری پلاس لامپ خود رها شوید و یکی از کارشناسان ما خوشحال می شود از تست باتری رایگان به شما کمک کند.

باتری های UPS که می توانید روی آنها حساب کنید

هنگامی که امنیت داده های شما به پیدا کردن باتری های UPS متکی باشند به کیفیت قابل اعتماد نیاز دارند. در لامپ های باتری پلاس، ما متعهد هستیم که بهترین باتری های اسید سرب مهر و موم شده را تهیه می کنیم تا دستگاه شما به طور کامل کار کند. کیفیت بالای مصالح بدان معنی است که هرکدام از باتری های ما عمر و کارایی بالایی را برای تأمین نیازهای شما ارائه می دهند.

مارک یا برند های باتری UPS برتر را خریداری کنید

مهم نیست که UPS به چه مارک و یا مدلی متکی است. باتری Plus لامپ دارای قدرت مورد نیاز برای نگه داشتن نرم افزارهای پشتیبان خود است. از آمریکایی تبدیل برق (APC) گرفته تا Verizon، می توان جایگزین های باتری UPS بی نقص را از همه مارک های برتر پیدا کند. اکثر دستگاه ها شامل دستورالعمل هایی هستند که شما را از طریق هر نوع نیاز باتری خاص راهنمایی می کند تا UPS را در شرایط عالی قرار دهید. اگر مطمئن نیستید که باتری یو پی اس برای شما مناسب است یا خیر؛ به سایت یو پی اس مکلسان مراجعه کنید تا کارشناسان متخصص ما شما را در خرید راهنمایی کنند.

منبع : source

برای خرید و مشاوره با شماره های زیر در تماس باشید: 

دفتر نمایندگی تهران:

خیابان شریعتی / خیابان خواجه نصیر غربی / پلاک 179
 021-86020056
 021-86020057

Share this